"POP-UP" pulm - stiilne ja taskukohane tseremoonia

Pulmade dekoreerimine

Meist

Katrin Uffert - pulmakorraldusfirma «wESTevents» juhataja

Kuidas sündis idee luua firma, mis pakub pulmade korraldamise ja kordineerimise teenust Eestis?

Oma pulmapilte vaadates meenutan ma seda lugu sageli. Tol ajal elasime me Moskvas, kus oli võimalik saada ja tellida praktiliselt kõike, kuid pulmade korraldamise teenust (wedding planner) ei eksisteerinud. Pakkudes seda vastutusrikast missiooni oma lähedastele sõbrannadele või sugulastele, tähendanuks seda, et minu jaoks tähtsatel hetkedel poleks neid minu kõrval, sest nad oleksid liiga hõivatud pulmatseremoonia korraldamisega. Seetõttu otsustasin tegelda sellega ise

 

Kõik sai alguse kõige „romantilisemast“ kohast – konveierist nimega perekonnaseisuamet ehk Õnnepalee. Ilma detailidesse laskumata – kes mäletab abielluda soovijate järjekordi ukse taga, saab aru.

Moskva  liiklusummikute vältimiseks otsustasime limusiini asendada aurikuga. Pulmapidu kaunite lilleseadetega brasiilia restoranis ladina-ameerika rütmide saatel meenutavad sõbrad ja sugulased siiani vaimustusega. Pulmafotograaf tegi nii pilte kui jäädvustas pulma videolindile. Ilutulestik Moskva jõe kaldal ja presidendisviit ühes Moskva parimas hotellis olid minu üllatus abikaasale.

Minu arvates oli kõik planeeritud ja ettevalmistatud ideaalselt, kuid oli üks aga...  Kogu meeletu sebimise, närveldamise ja läbielamiste juures (15 aastat tagasi polnud internetti) ma ei mõelnud, et enne pulmi peaks kõik teenuste pakkujad läbi helistama. Milleks? Kokkulepped olid ju sõlmitud.

Tegelikkus pulmapäeval: stilist haigestus ja asendajat polnud võimalik saada, pulmafotograaf kaotas ära kogu filmitud materjali, presidendisviidi oli hõivanud ehtne Iisraeli president, kasutades tervet korrust hotelli parimate tubadega. Mis aitas mul üle elada kõik need ebaõnnestumised? Ainult meie armastus ja õnn, et selle päeva lõpuks sai minust maailma parima mehe abikaasa.

Olles sel ajal ühe Moskva tuntud restorani juht, pidin ma tihti kokku puutuma pruutide ja peigmeestega, kes paaniliselt jooksid mööda suurlinna, otsides just neile sobivat kohta. Oma  isiklikele kogemustele toetudes asusin iseeneselegi märkamatult abistama abiellujaid, et nad väldiksid neid vigu, mida tegin mina. Kõik noorpaarid, kes tellisid minult restoranis banketi, lahkusid tänulikult, saades rohkem, kui nad oskasid oodata.

Kuuludes inimeste hulka, kes peavad teiste abistamist iseenesest mõistetavaks, sain ma aru, et see ongi see, millega ma tahan elus kõige enam tegeleda. Mis võib olla meeldivam, kui näha enda kõrval õnnelikke inimesi ja mõista, et olen andnud oma panuse nende positiivsetesse emotsioonidesse, siirastesse naeratustesse ja unustamatutesse muljetesse.

Aga kui teid huvitab, kuidas ma oma pulmapäeval need olukorrad lahendasin – helistage ja ma jutustan teile!

Teie pulmakorraldaja

Katrin Uffert

 

Yandex.Metrica